Kasai – travel addicts: Do Indii z dzieckiem? Chyba zwariowałeś!

Marzy Ci się wyprawa do Indii? A może, słysząc opinie innych, zdecydowanie nie planujesz się tam wybrać?

Przez lata zarzekaliśmy się, że do Indii się nie wybieramy. Tymczasem w lutym 2018 roku znaleźliśmy się w samolocie do Bangalore, i to na dokładkę z 5-letnim szkrabem. Teraz, po niemal trzech tygodniach w Indiach, możemy śmiało powiedzieć, że nie są takie straszne jak je malują. Często się słyszy, że “Indie albo się pokocha, albo znienawidzi” – śmiało możemy powiedzieć, że Indie nas zachwyciły i na pewno jeszcze kiedyś tam wrócimy. Na spotkaniu dowiesz się czy w Indiach faktycznie jest brudno, gdzie szukać najpiękniej ubranych kobiet, jaka herbata smakuje najlepiej i czy koleje indyjskie są takie koszmarne, jak wyglądają na zdjęciach. Powiemy też o podstawowych zasadach bezpieczeństwa przy wyjeździe w świat z małym dzieckiem i zdradzimy czy wyjazd do Indii wymagał bardziej drobiazgowych przygotowań niż nasze pozostałe podróże. 

Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk – rodzina z Krakowa, której największą pasją są podróże. Marek – programista i przedsiębiorca, Kasia – właścicielka butiku craftDNA, stworzonego w duchu slow fashion. Razem już ponad 16 lat. Połączyły ich studia na Wydziale Fizyki UJ i wspólne pasje. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. We trójkę odwiedzili już prawie 40 krajów na 4 kontynentach. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat opisując swoje podróże na blogu.

Kasai – travel addicts – blog, który powstał z potrzeby pokazania innym, że warto ruszyć w świat. Autorzy starają się inspirować wszystkich do poznawania świata i siebie poprzez podróżowanie. Pokazują, że dalekie wyjazdy każdy może zorganizować na własną rękę. Dlatego znajdziecie na nim zarówno zdjęcia i opisy podróży, jak też praktyczne informacje które pomogą Wam samodzielnie wyruszyć i odkrywać nowe miejsca.
www.kasai.eu

29.02.2020 r.
sala kameralna 203

g. 10.00