Program

|28 lutego 2020 r. – PIĄTEK|

Prezentacje filmów w ramach Festiwalu Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju – Scena NCK:

17.00 – wprowadzenie – Magda Mizak
17.15 – DOWN TO NOTHING
18.00 – BIG WORLD
18.20 – DENALI’S RAVEN
18.30 – GREAT SIBERIAN TRAVERSE
19.00 – FRENCHY
19.15 – LOVED BY ALL: STORY OF APA SHERPA
19.30 – 19.45 przerwa
19.45 – MAMA
20.30 – MOTHERED BY MOUNTAINS
20.45 – 21.00 przerwa
21.00 – JUREK

|29 lutego 2020 r. – SOBOTA|

|dla dorosłych|

spotkania i prelekcje – Scena NCK:
prowadzenie – Elżbieta i Andrzej Lisowscy
11.00 – Krzysztof Wielicki: Mój wybór
13.00 – Busem przez świat: Podróż najbardziej kultową drogą Ameryki
15.00 – Beata Sabała-Zielińska i ratownicy TOPR
17.00 – Elżbieta i Andrzej Lisowscy
19.00 – Urbex History: Wyprawa do Japonii po awarii elektrowni atomowej w Fukushimie

21.00 – Ostatnia góra – film

spotkania i prelekcje – sala kameralna 203:
prowadzenie – Anna Markowska
10.00 – Kasai – travel addicts: Do Indii z dzieckiem? Chyba zwariowałeś!
12.00 – GlobTroper: Kraj Kwitnącej Wiśni
14.00 – Tatrzański Park Narodowy: Leave No Trace
16.00 – Magdalena Gorzkowska: Ośmiotysięczniki sprintem

warsztaty – sala C4:
12.00 – 14.00 warsztaty artystyczne – łapacze snów
15.00 – 16.30 warsztaty bębniarskie

warsztaty z PAH – sala C3:
16.00 – 18.00 Wodne wyzwanie

targi podróżnicze i spotkania autorskie – przestrzenie NCK

spotkania autorskie – pod żyrandolem / budynek A (godziny orientacyjne):
11.00 – Elżbieta i Andrzej Lisowscy
12.00 – Krzysztof Wielicki
13.00 – Piotr Strzeżysz
14.00 – Ola i Karol Lewandowscy – Busem przez świat
15.00 – Beata Sabała-Zielińska i ratownicy TOPR
17.00 – Magdalena Gorzkowska

|dla dzieci|

Mały NAVIGATOR „Podróż po kontynentach” – sala C2:
10.00 – Warsztaty w kratkę, czyli po szkocku
11.00 – Amerykański sen
12.00 – Podróże po Wielkim Chińskim Murze
13.00 – Pustynie świata
14.00 – W Krainie Wulkanów

Mały NAVIGATOR – sala C3:
11.00 – 12.30 – Kultura Indian
13.00 – 15.00 – MANGA – ciekawostki o japońskim komiksie