Travel and Keep Fit: „Jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony?”

Jeśli marzysz o tym, żeby Twoja pasja do podróżowania zmieniła się nie tylko w styl życia, ale pracę marzeń, to jest to prelekcja dla Ciebie. Podzielę się w niej moim doświadczeniem budowania od zera marki osobistej w oparciu o podróże.

Blog Travel and Keep Fit założyłam w 2016 roku. Samodzielnie zbudowałam wokół niego międzynarodową markę i milionowy biznes, współpracując z ponad 200 agencjami turystycznymi, tourism boards i biurami podróży na całym świecie – od Karaibów, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Środkowej, po Europę, Afrykę, Indie i Azję, a także ponad 300 luksusowymi hotelami i znanymi markami – od lifestylu po technologię. Opowiem o tym, czy obecnie realnie da się żyć z podróżowania i jakie komponenty, strategie oraz umiejętności są potrzebne, by podróżować po całym świecie i sprawić, żeby jeszcze Ci za to płacili. Gwarantuję, że wielokrotnie Cię zadziwię i obalę wiele mitów krążących o zarabianiu na podróżach.

PS.: Mnie też od początku mówili, że tego nie da się zrobić! Do zobaczenia!

Alex Jaskółowska – podróżniczka, blogerka, trenerka biznesu i autorka książek. Od 15 lat jest w nieustającej podróży dookoła świata. Do tej pory odwiedziła 6 kontynentów i blisko 100 krajów.  Przez wiele lat żyła, studiowała i pracowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Japonii, Korei Południowej, Tajlandii, Kostaryce, Włoszech i Hiszpanii. Od 2016 roku prowadzi międzynarodowy blog o podróżach i wyjątkowych miejscach na świecie: Travel and Keep Fit.

15.04.2023 r. (sobota)
Scena NCK

g. 17.00